Detaylı Arama
Sepetim ( 0 )
Kapat
Alışveriş Sepetiniz
Taze arı poleni
<< Önceki Sayfa
İlan No:16
Menşei:Yaş Polen
Fiyat: 100.00 TL
Yöresi:Bursa
İkamet:Samsun
Türü:Kavanoz
Yılı:2017
Rakım:100 m.
İlan Tarihi:2017-08-06
Fotoğraf:Var


Adet :

Satış Detayları

Satış:PerakendeÖdeme Şekli:Kapıda ÖdemeSunum:Kavanoz
Tahmini Teslim:2 günKargo Ücreti:Alıcı ÖderKargo Anlaşması:Var ()
Nereden:BireyselKimden:Yerli Üretici

Sertifikalar

Marka:VarMarka İsmi:ARICIMDANAnaliz:Yok

Açıklama

Polen, protein bakımından en zengin arı ürünüdür. Hasat edilmiş taze polenin derin dondurucuda muhafaza edilmesi gerekirken, kuru polen +4’de veya oda sıcaklığında tutulabilir. Taze polen dondurucuda 12 ay, kuru polen ise oda sıcaklığında 1.5 yıl saklanabilir.
Kurutulmuş polenin antioksidan etkisinin azaldığı ve 1 yıl içinde antioksidan gücünün yarısının kaybolduğu tespit edilmiştir.
Polenin, kadınlarda göğüs kanseri tedavisinde faydalı olduğu, menapoza bağlı sıkıntıları hafiflettiği, menopoz sonrası kemik erimesini yavaşlattığı, kemikte kalsiyum miktarını arttırdığı, hemoglobini yükselttiği, sindirimi kolaylaştırdığı, hücre yenileyici özelliğinin bulunduğu, iştah arttırdığı, seksüel aktivitede artış sağladığı, soğuk algınlığı, sinirsel ve ülser rahatsızlıklarının tedavisinde olumlu sonuçlar sağladığı tespit edilmiştir.
Polen birkaç ay süreyle çocuklarda günlük 3 g (1-2 çay kaşığı), yetişkinlerde ise 10-15 g alınmalıdır. Bu sayede günlük asgari protein, vitamin ve mineral ihtiyacı karşılanabilir. 
 
Murat EMİR
Cep        (554) 800-05-22
iletisim@aricimdan.com
Tüm İlanları | Mesaj gönder

Kurumsal Üye

Bu ilan 347 kez görüntülendi